mouse plugs typing
allegro

... je česká společnost zaměřená na informační technologie a webová řešení

NewLink Moravia s.r.o. se zabývá výrobou ekonomických informačních systémů a implementací projektů na zakázku.

Již od roku 1991 jsme aktivní nejen na českém, ale také belgickém a nizozemském trhu, kde v současnosti působíme jako jeden ze dvou partnerů Allegro Software NV/SA, ve kterém jsme spojili síly s významným belgickým dodavatelem účetních systémů Popsy.

Za téměř čtvrtstoletí našeho působení jsme nasbírali dostatek zkušeností pro vývoj Allegro Framework, který se od roku 2010 stal nosnou platformou pro všechny naše stávající produkty založené výhradně na webových technologiích a vycházející z principů cloud computing.

Na Allegro Framework jsou postaveny všechny naše současné projekty včetně toho nejrozsáhlejšího - Allegro Business Solution. Allegro je ekonomický informační systém určený především pro malé a střední podniky, ideální je také pro účetní agentury. Jedná se o čistě webovou aplikaci, která je navržena s důrazem na komfort ovládání a v uživatelské přívětivosti si nezadá s tradičními desktopovými programy.

Podporujeme také v některých oborech stále používaná terminálová řešení. Pro aplikace s textovým rozhraním jsme vyvinuli Caster - plnohodnotný emulátor terminálů VT525, VT520,VT420 and VT320.